Chemický peeling 200 ml

Tip
2 850 Kč / ks
Skladem

Chemický peeling (kyselina glykolová) se používá pro zjemnění hlubokých mimických vrásek a redukci kožních skvrn. Výrazně snižuje známky zjizvení v důsledku silné formy akné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chemický peeling (kyselina glykolová)

se používá pro zjemnění hlubokých mimických vrásek a redukci kožních skvrn. Výrazně snižuje známky zjizvení v důsledku silné formy akné. Na povrchu pokožky se hromadí odumřelé buňky a jejich vysoká koncentrace může zapříčit to, že pleť není správně okysličena, hydratována a je méně elastická. Proto exfoliace pleti (neboli odstranění odumřelých kožních buněk) má být pravidelnou součástí péče o pleť.

 Použití:

Pleť očistěte  pleťovým mlékem a pleťovou vodou. Při aplikaci se vyhněte  kontaktu s oblastí očí, úst a sliznic. Nechejte působit 3-5 minut a poté důkladně smyjte vlažnou vodou. Lehce štípavý a pálivý pocit je při aplikaci normální. Pokud by tento pocit byl hodně intenzivní, kyselinu glykolovou smyjte okamžitě. Po použití je vhodné aplikovat hyaluron anti-aging sérum, inztenzivní liftingové sérum a přípravek Collagen gel. Díky provedené exfoliaci pleti, proniknou účinné látky hlouběji a jejich působení bude intenzivnější.

 

Upozornění:

Při neodborné a nesprávné aplikaci může dojít k nežádoucím účinkům. Po aplikaci přípravku se vyhněte pobytu na slunci, či v soláriu v průběhu 24h. Lze použít 1-2x týdně po dobu třech měsíců. Poté nechte pleť odpočinout minimálně 1 měsíc. Vyvarujte se kontaktu s očima. V případě zásahu proplachujte tekoucí vodou. Pouze k zevnímu použití. Držte mimo dosah dětí Před použitím je doporučován kožní test. – Naneste drobné množství gelu na pokožku za uchem, nechte 5 minut působit a za 24 hodin zkontrolujte, zda nedošlo k alergické reakci.

 

Ingredients:

Aqua, Propylene Glycol, Glycolic Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum