O nás

IVEN Cosmetics

Česká rodinná firma vyrábějící exkluzivní kosmetiku

Jak to všechno začalo? Psal se rok 1993. Aniž bychom tehdy pomysleli na samotnou výrobu kosmetických produktů, zahájili jsme provoz vlastního kosmetického salonu. Následná praxe a zkušenosti na poli kosmetiky, přesycenost českého trhu nevhodnými přípravky a místy úsměvné, polopravdivé i klamavé mediální kampaně kosmetických gigantů nás postavily před výzvu – pojďme přinášet na český trh efektivní a účinné kosmetické přípravky, maximálně vhodné a účinné pro středoevropský typ pleti.

A dnes? Produktový management firmy IVEN Cosmetics se specializuje právě na výrobu kosmetických přípravků, určených pro středoevropské klimatické podmínky. Samozřejmou součástí - skvěle doplňující naši filozofii - jsou nejmodernější technologie a zpracování na bázi vysoce kvalitních přírodních surovin, bylinných extraktů a dalších aktivních látek. Stejně jako přísné laboratorní testy splňující všechny certifikační podmínky pro ČR dle evropských norem.

Co je klíček u úspěchu IVEN Cosmetics?

  1. Především důkladný a letitý výzkum, prováděný ve spolupráci s profesionálními českými kosmetičkami v kosmetických salonech, lékaři v oboru plastické chirurgie a nekonečné diskuse nad potřebami a požadavky klientů.
  2. Skvělá a dlouhodobá spolupráce s profesionálním týmem chemických - kosmetických inženýrů a lékařů - dermatologů.
  3. Přísné a nepřetržité sledování kvality (jakosti) našich výrobků v těch nejmodernějších laboratořích.
  4. Získávání kvalitních surovin a aktivních látek z certifikovaných laboratoří ve Švýcarsku.

Jsme hrdí na to, že jsme to dokázali a všem, kteří se podíleli na našem úspěchu patří naše poděkování... Dnes již víme, co potřebuje naše pokožka, jak ji nejlépe chránit a udržet co nejdéle zdravou a krásnou. Důkazem toho jsou neustále rozšiřující se řady kosmetických salonů a odborníků dermatologů, kteří si žádají naše výrobky. Stejně tak i nadšení a spokojenost všech našich zákazníků.

IVEN cosmetics je více jak osm let akreditovaná Ministerstvem školství k provádění rekvalifikačních kurzů pro obor kosmetika - dále pak i manikúra a pedikúra. Nabízíme rovněž širokou škálu zájmových školení, seminářů a prezentací. Pro skupiny i jednotlivce z řad laické veřejnosti.

Již dávno není kosmetika pouhou procedurou v oblasti wellness. Měla by mít také terapeutický, až léčebný účinek. Proto rádi předáváme naše poznatky a podáváme tak pomocnou ruku dámám kosmetičkám k získání větších zkušeností a rozhledu v této profesi.

Nabízíme letité zkušenosti z oblasti kosmetologie, vývoje kosmetických přípravků nejen z české republiky. Těšíme se na spolupráci v oblasti profesionální kosmetiky!

Děkujeme,

Vaše

IVEN cosmetics