Čistící gel na ruce s virucidním a bakteriocidním složením, 5x150 ml

Novinka Tip
750 Kč / ks
Skladem

Univerzální čistící gel na ruce s virucidním a bakteriocidním složením. Vysoký obsah alkoholu - až 60% zajistí dostatečnou prevenci v obdobích zvýšeného rizika bakteriálních a virových onemocnění. Důležitou součástí jsou hydratační a regenerační složky (včetně vitamínu E), které při dlouhodobém užívání ochrání naše ruce před vysušením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek nabízíme v lahvičce s praktickým airless systémem. Je ideální pro použití při návštěvě obchodních domů, při jízdě hromadným dopravním prostředkem, nebo před jídlem. Kontaktu s bakteriemi a viry se lze jen těžko bránit, ale i díky tomuto gelu proti nim můžeme účinně bojovat.

Aktuálně: Likvidace virů a bakterií prostřednictvím alkoholových přípravků je nejefektivnější, pokud je obsah alkoholu v přípravku mezi 60-70 % Je to dáno tím, že bakterie a viry obsahují bílkovinné molekuly, které potřebují alespoň nějaký podíl vody na to, aby se tímto alkoholem denaturovali. Neplatí tedy, že přípravek s 90% obsahem alkoholu a více je účinnější...

Upozornění: Nenanášejte na poraněnou, citlivou nebo podrážděnou pokožku. Zabraňte kontaktu s očima a v případě zasažení očí několik minut oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky jsou-li nasazeny a pokračujte ve vyplachování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze k vnějšímu užití. Nevystavujte přímému slunci a vysokým teplotám.

Použití: Naneste malé množství gelu (3-4ml) na ruce a důkladně rozetřete do pokožky dlaní, hřbetu rukou i mezi prsty až do úplného vysušení pokožky. Neoplachujte vodou ! Díky obsahu hydratačních složek je vhodný pro každodenní užívání

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení