Čistící gel na ruce s virucidním a bakteriocidním složením, 150 ml

Novinka Tip
185 Kč / ks
Skladem

Univerzální čistící gel na ruce s virucidním a bakteriocidním složením. Vysoký obsah alkoholu - až 60% zajistí dostatečnou prevenci v obdobích zvýšeného rizika bakteriálních a virových onemocnění. Důležitou součástí jsou hydratační a regenerační složky (včetně vitamínu E), které při dlouhodobém užívání ochrání naše ruce před vysušením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek nabízíme v lahvičce s praktickým airless systémem. Je ideální pro použití při návštěvě obchodních domů, při jízdě hromadným dopravním prostředkem, nebo před jídlem. Kontaktu s bakteriemi a viry se lze jen těžko bránit, ale i díky tomuto gelu proti nim můžeme účinně bojovat.

Aktuálně: Likvidace virů a bakterií prostřednictvím alkoholových přípravků je nejefektivnější, pokud je obsah alkoholu v přípravku mezi 60-70 % Je to dáno tím, že bakterie a viry obsahují bílkovinné molekuly, které potřebují alespoň nějaký podíl vody na to, aby se tímto alkoholem denaturovali. Neplatí tedy, že přípravek s 90% obsahem alkoholu a více je účinnější...

Upozornění: Nenanášejte na poraněnou, citlivou nebo podrážděnou pokožku. Zabraňte kontaktu s očima a v případě zasažení očí několik minut oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky jsou-li nasazeny a pokračujte ve vyplachování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze k vnějšímu užití. Nevystavujte přímému slunci a vysokým teplotám.

Použití: Naneste malé množství gelu (3-4ml) na ruce a důkladně rozetřete do pokožky dlaní, hřbetu rukou i mezi prsty až do úplného vysušení pokožky. Neoplachujte vodou ! Díky obsahu hydratačních složek je vhodný pro každodenní užívání