Collagen Speciál s elastinem 50 ml

1 150 Kč / ks
Skladem

Collagen speciál s elastinem 50 ml - kolagenový gel. Přípravek určený pro náročnějšího spotřebitele. Pokožce jsme schopni dodat zvýšenou hydrataci díky chemické reakci, kdy molekula kolagenu je schopna na sebe navázat velké množství molekul vody. Zároveň právě aktivní látka kolagen účinně posiluje přirozené kolagenové vlákna a obsažený elastin zase vlákna elastinová. Tím se zpomaluje přirozený proces stárnutí pleti!

Detailní informace

Detailní popis produktu

COLLAGEN SPECIÁL S ELASTINEM A KRÉM S VÝTAŽKEM HADÍHO JEDU

Ztráta vody je přirozený proces. Stejně tak přirozená by měla být naše snaha každodenně ji doplňovat. Proč? Důvod je nasnadě - hydratace je totiž základem zdravé a krásné pleti. Náš organismus denně ztrácí určité množství vody. A právě s každou ztracenou kapkou ubývá naší pleti hebkost, jemnost a krása.

Dehydratace pokožky se navíc stupňuje společně s přibývajícím věkem a svůj nemalý podíl na ní má i stále agresivnější vnější prostředí. Pokud úbytek vody nedoplňujeme, neošetřujeme dostatečně kolagenová vlákna, dochází k poškozování pleti, což se projeví typickými příznaky:

  • povadlým a zestárlým vzhledem, způsobeným špatnou elasticitou pleti
  • pocitem nepříjemně napjaté pokožky
  • nedostatkem jasu

Proces ztráty vody se s věkem zrychluje. Dehydrataci není možné se vyhnout. Pouze speciální, komplexní a cílená péče ji pozastaví.

Proto jsme právě pro Vás vyvinuli unikátní tříměsíční domací ošetření s neuvěřitelným efektem, hydratací a hloubkovou regenerací pleti.

Doporučujeme Vám přípravek Collagen speciál s elastinem a krém s výtažkem hadího jedu. Díky dokonalé chemické reakci, kdy molekuly kolagenu na sebe navazují velké množství vody, jsme schopni pokožce dodat maximální hydrataci.

Aktivní látka kolagen zároveň účinně posiluje pokožce vlastní kolagenové vlákna a obsažený elastin zase vlákna elastinová. Tím se zpomaluje přirozený proces stárnutí pleti, protože kolagenová a elastinová vlákna budou chráněny před přirozeným poškozováním - praskáním.

Na přípravek collagen se vždy nanáší krém, aby právě došlo k oné chemické reakci. Krém pak obsahuje další cenné aktivní, účinné látky, aby pokožce dodal optimální vláčnost a probíhala tak maximální regenerace podkoží.

Použití: Collagen speciál s elastinem se používá dlouhodobě, avšak krém s výtažkem hadího jedu doporučujeme používat maximálně 3 měsíce, aby pokožka nebyla při dlouhodobém použití rezistentní na hadí jed. Hadí jed dostává buňky do maximální činnosti, čímž dochází k několikanásobně zrychlenému procesu hloubkové regenerace pleti.

Collagen speciál s elastinem a krém s výtažkem z hadího jedu můžeme doporučit pro všechny typy pleti, které potřebují okamžitou hydrataci a regeneraci. Jen u pokožky mastné doporučujeme místo collagenu speciál s elastinem použít collagen pro pleť mastnou.

Ingredients (INCI): Aqua, Glycerin, Carbomer, Soluble Collagen, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Pullulan, Algae Extract, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycine, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Pentylene Glycol, Lecithin, Alcohol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Retinol, Polysorbate-20, Potassium Phosphate, Ubiquinone, Hydrolyzed Elastin, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Phenethyl Alcohol, Sorbic Acid, Benzoic Acid