Collagenová hydratační maska 150 ml

Tip
475 Kč / ks
Skladem

Vysoce hydratační a regenerační maska s vysokým obsahem collagenu, nízkomolekulární BIO kyseliny hyaluronové a patentované složky PEPHA®-TIGHT.  Redukuje vrásky a je účinnou prevencí proti jejich vzniku. Po aplikaci bude pleť svěží , revitalizovaná a chráněná proti oxidativnímu stresu. Na všechny typy pleti. Aplikace: 1-2x týdně 20-25min. Poté smyjte vodou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Důležité složky:

 

1) Samozřejmě collagen - jehož význam pro pokožku je již notoricky známý

2) směs BIO kyseliny hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností, takže lépe penetruje do pokožky a její účinky již také známe

3) Pepha-tight -  jde o  extrakt z řas, který má okamžitý vypínací efekt a jeho film je jako ochranný štít proti oxidativnímu stresu. Stimuluje tvorbu kolagenu a zpevnění pokožky.

4) Hydractin - směs řasy, papay a ATP. Kromě hydratace (zvýšení o 38% během 1h a dlouhotrvající hydratace o 14% po 28 dnech) má prokázané vitalizující účinky, protože přítomné ATP (adenosin trifosfát) je nejdůležitější zdroj energie pro pokožku. Je to vlastně okamžitý zdroj energie v metabolismu buněk (něco jako "cukr pro tělo"). Třeba z takového koenzymu Q10 se musí ATP složitě různými biomechanismy teprve uvolnit, tady ho máte přímo  produktu.

5) Sepitonic -  aby buněčná obnova a metabolismus buněk (syntéza DNA apod.) fungovali správně a rychle. Jde o směs stopových prvků (hořčíku, mědi a zinku) v biologicky přijatelné podobě, tak aby byla snadněji dostupná pro biochemické reakce v pokožce. Je to jakýsi minerální komplex.

Aplikace - čím delší, tím samozřejmě lepší, aby se látky, které patří dovnitř pokožky, měly  čas se vstřebat. 20-25 min je potřebné "minimum". Frekvence není omezená a zde platí, čím častěji, tím lépe a přítomné penetrace schopné látky budou efektivněji  působit např. Pokud bude aplikace 1x týdně fajn, ale nevyužije potenciálu, který ta maska má.

Ingredients: Aqua, Glycerin, Cellulose Gum, Carrageenan, Ceratonia Siliqua Gum, Sucrose, Sodium Hyaluronate, Pullulan, Nannochloropsis Oculata Extract, Sorbic Acid, Benzoic Acid, Disodium Adenosine Triphosphate, Carica Papaya Fruit Extract, Algin, Sodium Hydroxide, Soluble Collagen, Sodium Citrate, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Triethylene Glycol, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, CI 42051, Sodium Chloride.