Collagenová hydratační maska 150 ml

Tip
475 Kč / ks
Skladem

Vysoce hydratační a regenerační maska s vysokým obsahem collagenu, nízkomolekulární BIO kyseliny hyaluronové a patentované složky PEPHA®-TIGHT.  Redukuje vrásky a je účinnou prevencí proti jejich vzniku. Po aplikaci bude pleť svěží , revitalizovaná a chráněná proti oxidativnímu stresu. Na všechny typy pleti. Aplikace: 1-2x týdně 20-25min. Poté smyjte vodou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Důležité složky:

 

1) Samozřejmě collagen - jehož význam pro pokožku je již notoricky známý

2) směs BIO kyseliny hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností, takže lépe penetruje do pokožky a její účinky již také známe

3) Pepha-tight -  jde o  extrakt z řas, který má okamžitý vypínací efekt a jeho film je jako ochranný štít proti oxidativnímu stresu. Stimuluje tvorbu kolagenu a zpevnění pokožky.

4) Hydractin - směs řasy, papay a ATP. Kromě hydratace (zvýšení o 38% během 1h a dlouhotrvající hydratace o 14% po 28 dnech) má prokázané vitalizující účinky, protože přítomné ATP (adenosin trifosfát) je nejdůležitější zdroj energie pro pokožku. Je to vlastně okamžitý zdroj energie v metabolismu buněk (něco jako "cukr pro tělo"). Třeba z takového koenzymu Q10 se musí ATP složitě různými biomechanismy teprve uvolnit, tady ho máte přímo  produktu.

5) Sepitonic -  aby buněčná obnova a metabolismus buněk (syntéza DNA apod.) fungovali správně a rychle. Jde o směs stopových prvků (hořčíku, mědi a zinku) v biologicky přijatelné podobě, tak aby byla snadněji dostupná pro biochemické reakce v pokožce. Je to jakýsi minerální komplex.

Aplikace - čím delší, tím samozřejmě lepší, aby se látky, které patří dovnitř pokožky, měly  čas se vstřebat. 20-25 min je potřebné "minimum". Frekvence není omezená a zde platí, čím častěji, tím lépe a přítomné penetrace schopné látky budou efektivněji  působit např. Pokud bude aplikace 1x týdně fajn, ale nevyužije potenciálu, který ta maska má.