IVEN Cosmetics

Česká rodinná firma vyrábějící exkluzivní kosmetiku

Jak to všechno začalo? Psal se rok 1993. Aniž bychom tehdy pomysleli na samotnou výrobu kosmetických produktů, zahájili jsme provoz vlastního kosmetického salonu. Následná praxe a zkušenosti na poli kosmetiky, přesycenost českého trhu nevhodnými přípravky a místy úsměvné, polopravdivé i klamavé mediální kampaně kosmetických gigantů nás postavily před výzvu – pojďme přinášet na český trh efektivní a účinné kosmetické přípravky, maximálně vhodné a účinné pro středoevropský typ pleti.

A dnes? Produktový managament firmy IVEN Cosmetics se specializuje právě na výrobu kosmetických přípravků, určených pro středoevropské klimatické podmínky. Samozřejmou součástí - skvěle doplňující naši filozofii - jsou nejmodernější technologie a zpracování na bázi vysoce kvalitních přírodních surovin, bylinných extraktů a dalších aktivních látek. Stejně jako přísné laboratorní testy splňující všechny certifikační podmínky pro ČR dle evropských norem.

Co je klíček u úspěchu IVEN Cosmetics?

  1. Především důkladný a letitý výzkum, prováděný ve spolupráci s profesionálními českými kosmetičkami v kosmetických salonech, lékaři v oboru plastické chirurgie a nekonečné diskuse nad potřebami a požadavky klientů.
  2. Skvělá a dlouhodobá spolupráce s profesionálním týmem chemických - kosmetických inženýrů a lékařů - dermatologů.
  3. Přísné a nepřetržité sledování kvality (jakosti) našich výrobků v těch nejmodernějších laboratořích.
  4. Získávání kvalitních surovin a aktivních látek z certifikovaných laboratoří ve Švýcarsku.

Jsme hrdí na to, že jsme to dokázali a všem, kteří se podíleli na našem úspěchu patří naše poděkování... Dnes již víme, co potřebuje naše pokožka, jak ji nejlépe chránit a udržet co nejdéle zdravou a krásnou. Důkazem toho jsou neustále rozšiřující se řady kosmetických salonů a odborníků dermatologů, kteří si žádají naše výrobky. Stejně tak i nadšení a spokojenost všch našich zákazníků.

IVEN cosmetics je více jak osm let akreditovaná Ministerstvem školství k provádění rekvalifikačních kurzů pro obor kosmetika - dále pak i manikúra a pedikúra. Nabízíme rovněž širokou škálu zájmových školení, seminářů a prezentací. Pro skupiny i jednotlivce z řad laické veřejnosti.

Již dávno není kosmetika pouhou procedurou v oblasti wellness. Měla by mít také terapeutický, až léčebný účinek. Proto rádi předáváme naše poznatky a podáváme tak pomocnou ruku dámám kosmetičkám k získání vězších zkušeností a rozhledu v této profesi.

Nabízíme letité zkušenosti z oblasti kosmetologie, vývoje kosmetických přípravků nejen z české republiky. Těšíme se na spolupráci v oblasti profesionální kosmetiky!

Děkujeme,

Vaše

IVEN cosmetics

Certifikáty Iven Cosmetics

cert_1
cert_2
cert_3
cert_4
cert_5
cert_luxury_line
cert_ukrajina_2
cert_ukrajina_3
cert_ukrajina_4
diplom_ukrajina_1
diplom_ukrajina_2
diplom_ukrajina_3
diplom_ukrajina_4
diplom_ukrajina_5
diplom_ukrajina_6
diplom_ukrajina_7
diplom_ukrajina_8
diplom_ukrajina_9